Mój pierwszy post
Cześć Czytelniku.
Mój blog będzie o jeździe. Generalnie. Jako kierowca, jako pasażer, ale też o jeździe jako zjawisko - zatem też o pieszych, rowerzystach, przepisach, kulturze itp. Jestem kierowcą od 2000 roku i zamierzam tu podzielić się swoimi doświadczeniami. Chciałbym się z Wami podzielić swoimi przemyśleniami, wizjami, pomysłami, poglądami. Sprowokować do (rzeczowej i kulturalnej) dyskusji, wymiany poglądów.
Pozdrawiam
Dominik - autor bloga
Mój blog będzie o jeździe. Generalnie. Jako kierowca, jako pasażer, ale też o jeździe jako zjawisko - zatem też o pieszych, rowerzystach, przepisach, kulturze itp. Jestem kierowcą od 2000 roku i zamierzam tu podzielić się swoimi doświadczeniami. Chciałbym się z Wami podzielić swoimi przemyśleniami, wizjami, pomysłami, poglądami. Sprowokować do (rzeczowej i kulturalnej) dyskusji, wymiany poglądów.
Pozdrawiam
Dominik - autor bloga

Komentarze
Prześlij komentarz